LOGO_FIX_DIZAYN_FIX_TADİLAT.jpg

İÇ MİMARI VE DIŞ CEPHE TASARIMI HAYALLERİNİZDEKİ YAŞAMA VE ÇALIŞMA MEKANLARINIZI BİRLİKTE TASARLAYALIM

www.emreaydal.com | www.fixdizayn.com

Villanızı, Dairenizi, Ofisinizi, açacağınız bir kafe, mağaza, galeri veya restaurantı zevkinize ve hayalinize göre dekore etmek, uygun bir firma bulmak, akabinde o firmaya güvenip iç mimari, dekorasyon ve tadilat için evinizi teslim etmek genellikle kötü sürprizlere yol açar. Yaşama veya çalışma alanınız ya kafanızdaki gibi olmaz, ya da zamanında yapılmaz. Bu sebeple komple dekorasyon ihtiyaçlarınızda mekanlarınızı 3dsmax programı ile 3 boyutlu modelleyip sizin de fikrinizi alarak zevkinize ve hayalinize göre bir mekan tasarlayabiliyoruz. Yani iş bitmeden %20 yanılma payı ile bitmiş halini görebiliyorsunuz. Böylece mekanlarınız sürprizlere gebe kalmıyor. 

  • Öncelikle bizimle iletişime geçersiniz. Ardından dekore edeceğiniz, tadilatına başlayacağınız yeri veya mekanınızın tamir edeceğiniz herhangi bir yerini tarif edebilir  ya da ekibimizi ücretsiz keşif için çağırabilirsiniz.

peki fıx TADİLAT nasıl çalışır?

adına sözleşme hazırlarız. Akabinde fix ekibi işe koyulur.

  • Bir firmaya ne kadar güvenirseniz güvenin sözleşmesiz yapılan işler anlaşmazlıklara gebedir. Şirket prensibimiz gereği iki tarafın da mağdur olmasını engellemek 

  • İstediğiniz spesifik bir şey ve size özel olmasını istiyorsanız ofisimize davet eder, birlikte kafanızdaki dekorasyonu anlaşma imzalandıktan sonra 3 boyutlu tasarlarız.

  • Ardından ekibimiz çözüm ve fiyat teklifi için sizinle tekrar iletişime geçer​.